Ochotnicza Straż Pożarna

w Wierzchosławicach

Profil na Facebook'u

Statystyki

Dzisiaj 1

Wczoraj 7

Ostatni tydzień 45

Ostatni miesiąc 282

W sumie 22764

W czwartek odbyła się cotygodniowa zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Tym razem na ćwiczenia udaliśmy się na podwórko do jednego z naszych druhów.

Czytaj więcej...

W piątek 31 stycznia w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach odbyło się spotkanie opłatkowe Druhów Seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Wierzchosławice. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście m.in. Małopolski Komendant Wojewódzki nadbryg. Andrzej Mróz, Komendant Miejski PSP w Tarnowie st. bryg Tadeusz Sitko oraz Wójt Gminy Wierzchosławice Wiesław Rajski.

Czytaj więcej...

Z radością informujemy, iż prace remontowe w garażach naszej remizy zostały zakończone. Została jeszcze drobna kosmetyka i umeblowanie, lecz to kwestia kilku najbliższych dni. Zapraszamy do zapoznania się z relacją! 

Czytaj więcej...

Kolejne 3 dni w Polsce zapowiadają się bardzo wietrznie, ze względu na docierający do nas od strony Norwegii orkanu "Ksawery". Najwietrzniej ma być na północy kraju (wybrzeże Bałtyku), ale równie mocno wiać będzie w rejonach górskich. Najgorsza sytuacja ma mieć miejsce w nocy z czwartku na piątek. Zachęcamy do lektury wademekum postępowania w czasie nawałnic - KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ.

Czytaj więcej...

1% podatku

Klub HDK

Klub Honorowego Dawcy Krwi w Wierzchosławicach